Kanvas Tablo: Ahşap çıtalı çerçeveden oluşan, yüksek kalitede dijital baskı ile ürettiğimiz mutfak veya oda duvarına asarak kullanabileceğiniz tablo türüdür. Mutfak dekorasyonunuza zenginlik katacak aksesuar ürünüdür. Hafif nemli bezle temizleyebileceğiniz dayanıklı baskıya sahiptir.

Metal Pano: Ocak arkası kullanımına uygun, ısıya dayanıklı, daha parlak ve can alıcı renkler ile 30x42cm beyaz metal üzerine baskı yaparak ürettiğimiz tablo türüdür. Arkasında çift taraflı bant sayesinde kolay şekilde duvar veya fayansa yapıştırabilirsiniz. Temizliği kolay şık görünüm ve kaliteli malzemeden üretilir.

PVC Pano: Yüksek kalitede dijital baskı ile ürettiğimiz ve şeffaf PVC malzeme ile kapladığımız silinebilir, tezgah üstü kullanımına uygun pano türüdür. Ocak arkası kullanımına uygun değildir. Isıdan uzak bir alana asılması uygundur. Kolay şekilde duvar veya fayansa yapıştırmanızı sağlayacak çift taraflı bant yapıştırılmış şekilde gönderilir.

Dekota Pano: Sıkıştırılmış 2.8-3.00mm arasında dijital baskı ile ürettiğimiz pano türüdür. Hafif olması sebebiyle kolay bir şekilde çift taraflı bant ile asılabilir. Siparişiniz gönderilirken bantlı şekilde gönderilir. Standart ölçüler dışında özel ölçülü olarak da dilediğiniz boyutta üretilebilir. Genel olarak mutfakta gözükmesini istemediğiniz kirli, delik ve istenmeyen kötü görüntülü duvarınızı kamufle etmek için dekota panoyu seçebilirsiniz. Hafif ve çift taraflı köpük bandı sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.

Yükleniyor...