Web sitemiz kredi kartlı online alışveriş yapabilmeniz gerekli güvenlik alt yapısına sahiptir. Kredi kartlı ödemelerinizde bankanız ile anlık olarak iletişime geçer, siparişte kullandığınız bilgiler hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir. Bununla ilgili güvenlik detayını tarayıcı adres çubuğunda https:// ile başlayan kısmın ön tarafında yeşil güvenlik kilidinden anlayabilirsiniz.

Sitemize üye olmak zorunlu değildir. Dilerseniz ziyaretçi olarak da sipariş verebilirsiniz. Üye olmanız ileride yayınlayacağımız kampanyalar la ilgili daha çok fırsattan yararlanmanızı sağlayabilir.

Şuanda başka şubemiz malesef yok. Ürünlerimize sadece web sitemizden veya sosyal medya hesaplarımızdan sipariş verebilir veya satın alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz 3 yıl boyunca kargo ve teslimatla ilgili herhangi bir sorun yaşamadık. Bizim için esas olan, ürünü satmanın dışında teslimatın en kısa sürede ve zarar görmeyecek şekilde müşterilerimize ulaşmasıdır.

Sipariş verdiğiniz andan itibaren 12-24 saat arasında siparişiniz kargoya verilir.

Sipariş süreci ve teslimatla ilgili bilgilendirme, sipariş sırasında kullandığınız e-posta adresine mail olarak bildirilmekte ve kargo sonrası siparişte kullandığınız cep telefonu numaranıza kargo takip bilgileri gönderilmektedir.

Çoklu alımlarınız için bizimle Whatsapp veya telefon yoluyla iletişime geçebilir, özel fiyatlar alabilirsiniz.

Sevdiklerinize daha önceden planladığınız veya ani gelişen sürprizler için ileri bir tarihte teslimat yapabilmemiz mümkün.

Hediye olarak aldığınız ürünleri kargo yapmadan önce sizin adınıza tarafımıza yolladığınız not ve temenni dileklerinizi görsel olarak hazırlıyor ve kargonuzu o şekilde yollayabiliyoruz.

Kişiye özel baskılı ürünlerde kullandığımız tüm malzeme ve makine ekipmanları en yeni teknoloji ve en iyi kalite de malzemelerden üretilmektedir. Bizim için esas olan paranızın tam karşılığı olan ürünlere sahip olabilmenizdir.

Tüm ürünler en yüksek kalitede baskı yapılarak üretilmektedir. Kişiye özel ürünlerde göndereceğiniz resimleri yüksek kalitede baskı alabilmemiz için lütfen resminizin ilk orijinal çekimi olan fotoğrafı yollayın. Emin olamadığınız resimler le ilgili lütfen yedek görsel yollamayı unutmayın. Unutmayın daha iyi üretim için en iyi olan görseli kullanacağız

Satılan ürünler kişiye özel olduğu için üretim sürecine girmeden önce, siparişinizi iptal veya iade yapabilirsiniz. Üretimi yapılan veya kargoya verilen, teslimatı yapılmış ürünleri maalesef iade alamıyoruz.

Online olarak satın aldığınız ürünleriniz onay sürecine tabi olmadan üretim yapılmaktadır.

Değiştirmek istediğiniz yazı veya görsel var ise, siparişten sonra dilerseniz siparişinizi iptal edebilir, yeniden sipariş verebilir, dilerseniz de WhatsApp yoluyla bize ulaşarak bu değişikliği bize yazabilirsiniz.

Mağaza, sosyal medya veya butik dükkanınızda ürünlerimizi daha uygun fiyattan tedarik edebilir satış ortağımız olabilirsiniz. Daha fazla detay için lütfen bize iletişime geçin.

Baskıya uygun şekilde, grafik programlarınızda hazırladığınız tüm dijital medyalarınızı dilediğiniz ürün üzerine baskı yapabiliriz

Tüm baskılar kimyasal deterjan vb. kullanmadığınız sürece dayanıklı ve silinebilirdir. Dekota ürün grubunda dilerseniz pano veya görselleriniz laminasyon kaplama seçeneğini işaretleyip satın alabilirsiniz.

Üretim ve baskıda kullandığımız tüm malzeme ve ekipmanlar birinci sınıf kaliteden oluşmaktadır. Pano ve tablo gruplarındaki malzeme tanımları ise;

Dekota: Sert ve hafif malzemeden oluşan 3mm kalınlığında sert köpük malzemedir. Isıdan etkilenir, ısı alacak alan da kullanılmamalıdır.
Kanvas Tablo: Fırınlanmış ahşap çıta üzerine polyester tuval bez üzerine yüksek kalitede baskı yapılıp gergin şekilde zımbalayarak ürettiğimiz üründür.
Metal Pano: 0,5mm parlak ve ısıya dayanıklı alüminyum metal kullanılmaktadır. Görüntü olarak daha şık ve net görünüme sahiptir.
PVC Pano: Yüksek kalitede dijital baskı ve sıcak laminasyon kaplanarak ürettiğimiz üründür. Silinebilir ve parlak görünüme sahiptir.

Yükleniyor...